wyślij szybką wiadomość!

wybierz temat

co możemy dla Ciebie zrobić?

jak możemy Ci odpowiedzieć?

Komunikat w sprawie pandemii

massoni.pl / aktualności / Aktualnosci / Komunikat w sprawie pandemii

DZIAŁANIA MASSONI DOTYCZĄCE PANDEMII

W trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz naszych pracowników, informujemy o podjętych przez nas działaniach prewencyjnych, dzięki którym nasza współpraca z Państwem, mimo utrudnień, pozostanie na dotychczasowym poziomie.  

PRODUKCJA

Prowadzimy wzmożony nadzór nad przestrzeganiem zasad higieny przez naszych pracowników i osób nas odwiedzających. Codziennie sprawdzamy stan zdrowia wszystkich naszych pracowników (mierząc temperaturę ciała). Przeorganizowaliśmy stanowiska pracy tak, by zapewnić pracownikom fabryki większą przestrzeń i ograniczyć możliwość wzajemnego kontaktu. Wszyscy pracownicy produkcji i magazynu pracują w rękawicach ochronnych. Każdy mebel przygotowany do wysyłki zostaje na produkcji dodatkowo, dokładnie czyszczony środkami specjalistycznymi. Dzięki podjętym działaniom, kalendarz naszej produkcji i dostaw nie ulega zmianie, a nasze moce produkcyjne pozwalają na realizowanie Państwa zamówień w standardowych terminach.

MONTAŻE

Przeprowadziliśmy szereg szkoleń z zasad i rekomendacji sanitarnych, wymaganych przy pracy w siedzibie klienta. Wyposażyliśmy monterów w specjalne rękawiczki lateksowe oraz płyny antybakteryjne do stosowania w celach profilaktycznych. Ograniczyliśmy składy ekip montażowych do maksymalnie 2 osób. Zdecydowaliśmy o niedelegowaniu naszych pracowników do montaży zagranicznych, aż do normalizacji sytuacji epidemicznej. Nasi pracownicy w trakcie wizyty u Państwa ograniczą swój kontakt do niezbędnego minimum, a po ukończeniu montażu zdezynfekują meble, oddając Państwu maksymalnie sterylny produkt.

SPRZEDAŻ / BIURO

Nasze salony sprzedaży oraz pozostałe działy firmy pracują w niezmiennych godzinach (jeżeli to tylko możliwe – zdalnie, w pozostałych przypadkach w odosobnieniu). Zgodnie z zaleceniami, nasze ekspozycje mebli są tymczasowo niedostępne. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji telefonicznej i mailowej.

Zapraszamy do bezpiecznego kontaktu!

Jesteśmy przekonani, że dzięki podjętym działaniom, tak jak do tej pory będziemy realizować terminowo wszystkie Państwa zamówienia. Zachęcamy do współpracy w duchu troski o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich.

Meble biurowe | Producent mebli biurowych – Fabryka mebli Massoni.pl