Powrót

DORADZTWO

Kompleksowa oferta wyposażenia biura, gabinetu, hotelu obejmuje zarówno propozycję aranżacji mebli jak i dobór modeli, kolorystyki oraz materiałów. Dział handlowy Massoni pomaga w wyselekcjonowaniu spośród szerokiej oferty dostępnych propozycji tylko te, które mogą zostać wykorzystane w projekcie. 

Jak wybrać meble do biura? - to odwieczny dylemat pojawiający się zawsze po lekturze projektu inwestycji. Nasi projektanci po rozmowie o specyfice danego pomieszczenia: przygotowują przejrzystą ofertę, zawierającą proponowane modele i systemy mebli; zaproponują schematy kolorystyczne; przygotują kosztorysy i wycenę.  

Koszty wyposażenia biura powinny być dostosowane do budżetu i rzeczywistych potrzeb inwestycji. Świadomi wymagań rynkowych pamiętamy, iż polecane przez nas rozwiązania muszą być atrakcyjne – przede wszystkim – cenowo.

Wycenę mebli biurowych przygotowujemy kilkuetapowo. Najpierw prezentujemy zakresy cenowe dostępnych na rynku rozwiązań. Następnie przygotowujemy kosztorys na wybrane przez Państwa meble i krzesła biurowe. Po ostatecznych ustaleniach, dotyczących kształtu zamówienia, proponujemy warunki rabatowe i sposób płatności.

Prezentacja systemów meblowych i krzeseł na żywo ma istotne znaczenie przy ostatecznym wyborze. Bezpośredni kontakt z próbkami materiałów oraz całymi modelami mebli i krzeseł, często bywa decydującym o wyborze danej opcji. Nasze salony ekspozycyjne umożliwiają przetestowanie i ocenę wybranych mebli jeszcze przed złożeniem zamówienia.

Jak zamówić meble biurowe? Dzięki sprawnej logistyce Massoni, po dokonaniu decyzji o zakupie wystarczy poinformować nasz dział handlowy i potwierdzić otrzymalny formularz, zawierający ofertę produktową wraz z warunkami handlowymi oraz informacjami o logistyce.  

Koszty dostawy i montażu fabrycznego określamy indywidualnie. W zależności od miejsca oraz charakteru realizacji przygotowujemy propozycje kompleksowej usługi z możliwościami alternatywnymi (wysyłka zmontowanych mebli, mebli do montażu, odbiór osobisty, itp.).


Wyposażenie biura z Massoni ułatwia realizację inwestycji!

KOSZTORYS REALIZACJI – jeżeli planują Państwo wieloetapową inwestycję – przygotujemy dla Państwa kompleksową propozycję (z długim terminem ważności) by mogli Państwo zaplanować swój budżet i harmonogram realizacji.

BEZPŁATNA WYCENA MEBLI – nasz dział handlowy odpowie na każde zapytanie dotyczące wyceny mebli. Nie pozostawiamy klienta ze skomplikowanym cennikiem. Przygotowujemy konkretną wycenę na wybrany zestaw mebli, uwzględniając dostawę i rzeczywisty (sprawdzony) czas realizacji. 

PORÓWNANIE CEN – jeżeli otrzymali już Państwo inną wycenę wyposażenia biura, zapraszamy do przesłania zapytania do Massoni! Odniesiemy się do cen, które zostały Państwu przedstawione i zaproponujemy alternatywną – lepszą propozycję!

PREZENTACJA MEBLI I MATERIAŁÓW – po dokonaniu wstępnych projektów i wyceny umożliwiamy Państwu ocenę proponowanych mebli i materiałów „na żywo” dostarczając je do Państwa lub zapraszając na jeden z naszych salonów ekspozycyjnych. Mają Państwo możliwość bezpośredniego kontaktu z oferowanymi produktami!

Kontakt

Producent Mebli biurowych:

MASSONI SP. Z O.O.
43-300 Bielsko-Biała
Ul. Komorowicka 43

NIP 937-267-79-79
REGON 363458717
Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej Wydział VIII
KRS: 0000596159