Powrót

O NAS

Fabryka mebli biurowych Massoni to nie tylko producent mebli biurowych, gabinetowych i nowoczesnego wyposażenia biur i hoteli. Misją producenta jest kompleksowa pomoc w zakresie ergonomicznej aranżacji obiektów komercyjnych. Nasza współpraca z klientem rozpoczyna się już na etapie projektowania wnętrz. Rozmawiamy o specyfice nowych pomieszczeń, ich przeznaczeniu i sandardzie wyposażenia. Następnie tworzymy propozycje aranżacji i ofertę produktową. Wspólnie wybieramy optymalny wariant wyposażenia i jego ceny.  

Projektowanie wnętrz i mebli to nasza pasja. Stale zmieniający się rynek i rosnące oczekiwania klientów obligują nas do poszukiwania wciąż nowych rozwiązań, które zapewnią ergonomię pracy, będą efektowne i atrakcyjne cenowo. Nasz dział projektowy tworzy systemy mebli biurowych korzystając z doświadczeń naszych i współpracujących z nami architektami. Jesteśmy otwarci na wskazówki naszych klientów.

Nowe kolekcje mebli biurowych Massoni wyróżnia uniwersalność. Proponowane modele mebli są zawsze tylko tworzywem, z którego może powstać nieskończona ilość aranżacji, dostosowanych do konkretnego przeznaczenia i specyfiki meblowanego miejsca. Systemy mebli biurowych Massoni swoją modułowość zawdzięczają przede wszystkim szerokiej gamie opcji wymiarowych i konstrukcyjnych. Nasze kolekcje mebli gabinetowych zyskują nieustannie nowe oblicze, dzięki dostępnym wariantom materiałowym i kolorystycznym.

Troska o nowoczesny design mebli stała się jednym z naszych priorytetów. Pamiętając o wyznaczanych nam standardach, dążymy do odzwierciedlenia charakteru danej firmy, poprzez proponowanie współczesnych rozwiązań, opartych o najnowsze trendy w meblarstwie, lub nawiązujące stylistycznie do klasycznych form.

Jakość wyposażenia biura rozumiemy znacznie szerzej niż tylko dostarczenie mebli, wykonanych z wysokogatunkowych materiałów. Jeden z najnowszych parków maszynowych w kraju, pozwala nam uznawać produkcję wysokojakościowych systemów meblowych za standard. Nasze ambicje zaspokaja dopiero zapewnienie najwyższej klasy wszystkich etapach realizacji. Dbamy o profesjonalną obsługę, regularnie wspierając nasz dział handlowy, salony fabryczne i partnerów. Dokładamy wszelkich starań by także po procesie projektowym i produkcyjnym klient dostrzegł fachową obsługę montażową oraz serwisową.

Ergonomia pracy użytkownika to kryterium oceny współpracy z producentem mebli biurowych Massoni. Efekt końcowy w postaci przemyślanej aranżacji i odpowiedniego doboru mebli ma wymierny wpływ na komfort i wydajność pracy użytkowników. Pamiętamy o tej zależności na każdym etapie wyposażania biur, gabinetów, hoteli, kancelarii, szkół uczelni i innych obiektów publicznych.  

Korzyści ze współpracy z z Fabryką mebli biurowych Massoni to przede wszystkim gwarancja profesjonalnej pomocy na każdym etapie wyposażania meblowego. Nie ograniczamy się do „standardowej” dostawy czy wysyłki mebli. Zapewniamy satysfakcjonujący efekt końcowy w postaci poprawnych, trwałych, ergonomicznych i stylowych aranżacji, które zmienią oblicze Twojej firmy i poprawią jakość jej funkcjonowania!


Zapraszamy do współpracy z Massoni!

PLANUJESZ PROJEKT NOWEGO OBIEKTU BIUROWEGO? Skontaktuj się z działem projektowym Massoni. Zapewnimy ci profesjonalną pomoc architektów i projektantów wnętrz – bezpłatnie!

MASZ JUŻ PROJEKT NOWEGO BIURA? Zapraszamy do naszego działu handlowego, który zaproponuje atrakcyjne rozwiązania produktowe dedykowane konkretnie Twoim pomieszczeniom!

JESTEŚ ARCHITEKTEM / PROJEKTANTEM / DYSTRYBUTOREM? I CHCIAŁBYŚ REALIZOWAĆ SWOJE PROJEKTY Z MASSONI? Zapytaj o ofertę współpracy i poznaj pakiet możliwości, który przygotowaliśmy dla partnerów!

Kontakt

Producent Mebli biurowych:

MASSONI SP. Z O.O.
43-300 Bielsko-Biała
Ul. Komorowicka 43

NIP 937-267-79-79
REGON 363458717
Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej Wydział VIII
KRS: 0000596159