Powrót

PRACA Meble biurowe

Stabilna praca, atrakcyjne możliwości rozwoju i godna płaca - to tylko podstawowe atuty angażu w Fabryce Mebli Biurowych Massoni. Jako dynamicznie rozwijająca się firma poszukujemy ludzi ambitnych i z pasją. Szczegółowe kryteria i warunki naboru ogłaszamy wraz z pojawieniem się kolejnych wakatów. Jednak jednym z podstawowych warunków pracy w renomowanej fabryce meblowej jest zaangażowanie w naszą misję. Standard każdego z działów firmy: produkcyjnego, montażowego, logistycznego, technologicznego, projektowego, handlowego, marketingowego, wpływa na opinię o całej marce. Zaprszamy zatem wszyskich, dla których praca jest nie tylko zarabianiem pieniędzy i wypełnianiem obowiązków ale też codzienną możliwością zawodowego i osobistego rozwoju.


Producent mebli biurowych zaprasza:

PROJEKTANÓW WNĘTRZ - dla których poprawna komunikacja z klientem i realizowanie wymagających zadań aranżacyjnych nie stanowi problemu.

HANDLOWCÓW - potrafiących zadbać o dobre imie firmy, rzetelnie wypełniać powierzone obowiązki i skutecznie realizować przyjęte założenia sprzedażowe.

MONTAŻYSTÓW - mających doświadczenie w bezpiecznym i profesjonalnym dostarczaniu mebli oraz solidnych ich składaniu.

PRACOWNIKÓW TECHNICZNYCH - posiadających kompetencje i praktykę w pracach projektowych i technologicznych związanych z produkcją mebli.

PRACOWNIKÓW PRODUKCYJNYCH - gotowych do odpowiedzialnej obsługi urządzeń związanych z tworzeniem mebli.

Jeżeli należysz do powyższej grupy osób i chcesz ubiegać się o posadę w Fabryce Mebli Massoni wyślij nam swoje CV - rozpatrzymy Twoją kandydaturę. 

Kontakt

Producent Mebli biurowych:

MASSONI SP. Z O.O.
43-300 Bielsko-Biała
Ul. Komorowicka 43

NIP 937-267-79-79
REGON 363458717
Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej Wydział VIII
KRS: 0000596159