Powrót

PRODUKCJA

Nowoczesny producent mebli biurowych to nasz ulubiony epitet. Fabryka Mebli Biurowych Massoni może poszczycić się jednym z najbardziej innowacyjnych parków maszynowych w Polsce. Nieustannie inwestujemy w technologie, zwiększające zarówno nasze możliwości produkcyjne jak i jakość produkcji. Europejskie standardy wytwarzania mebli, gwarantują powtarzalny efekt fabrycznego mebla, którego nie jest w stanie uzyskać nawet najlepszy zakład stolarski czy studio mebli.

Do produkcji mebli biurowych używamy sprzętu wiodących światowych marek, regularnie go serwisując, monitorując poziom jakości i korzystając w pełni z dostępnych możliwości eksploatacyjnych. Nie bez znaczenia są również kwalifikacje osób, operujących zaawansowane maszyny produkcyjne. Ich doświadczenie wydatnie wpływa na końcowy efekt.

Prace technologów i działu konstrukcyjnego przebiegają w ścisłej współpracy z pracownikami produkcyjnymi, ale również z działem handlowym, przekazującym informacje o wciąż nowych wymaganiach odbiorców. Kooperacja profesjonalnej kadry w połączeniu z możliwościami, jakie daje najnowocześniejszy sprzęt – to jedyny sekret naszych sukcesów.   

Wytrzymałość, trwałość i higieniczność mebli Massoni regularnie potwierdzają odpowiedzialne ośrodki badań i instytuty medyczne. W trosce o najwyższą jakość zarówno całych systemów meblowych jak i stosowanych przez nas komponentów dbamy o aktualność przyznanych certyfikatów i atestów.

Montaż fabryczny rozumiemy nie tylko jako złożenie mebli po ukończeniu procesu produkcyjnego. Dostawa i profesjonalne rozmieszczenie mebli w pomieszczeniach docelowych podlegają często równie surowej ocenie klienta jak jakość dostarczanych mebli. Dlatego dział logistyczny Fabryki Mebli Massoni dokłada wszelkich starań, by prócz terminowego i przemyślanego montażu zapewnić klientowi pełen komfort odbioru wyposażenia w stanie gotowym do użytku od zaraz.

Szybki rozwój marki Massoni nie byłby możliwy bez realizacji projektów współfinansowanych przez Unię Europejską. Działania programu Innowacyjna Gospodarka z Europejskiego Funduszu Regionalnego dał naszym klientom możliwość kożystania z jeszcze szerszej oferty handlowej, za pomocą unowocześnionych kanałów komunikacji.


Zalety mebli biurowych, produkowanych w Fabryce Massoni doceniają nawet najbardziej wymagający odbiorcy! 

GWARANCJA JAKOŚCI - oferujemy powtarzalne meble, wykonane z wysokiej jakości materiałów zapewniających oczekiwany efekt.

NOWOCZESNY PARK MASZYNOWY - innowacyjny sprzęt pozwala nam tworzyć wysokogatunkowe i estetyczne produkty. 

WYKWALIFIKOWANA KADRA - gwarantujemy profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy.

Kontakt

Producent Mebli biurowych:

MASSONI SP. Z O.O.
43-300 Bielsko-Biała
Ul. Komorowicka 43

NIP 937-267-79-79
REGON 363458717
Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej Wydział VIII
KRS: 0000596159