Powrót

Meble gabinetowe ekskluzywne DESIRE

 • Meble gabinetowe ekskluzywne - fornirowane - DESIRE
 • Meble gabinetowe ekskluzywne - fornirowane - DESIRE
 • Meble gabinetowe ekskluzywne - DESIRE
 • Meble gabinetowe ekskluzywne - z okleiny naturalnej - DESIRE
 • Meble gabinetowe ekskluzywne - fornirowane - DESIRE
 • Meble gabinetowe ekskluzywne - stoły konferencyjne - DESIRE
 • Meble gabinetowe ekskluzywne - z forniru - DESIRE
 • Meble gabinetowe ekskluzywne - biurka - DESIRE
 • Ekskluzywne meble biurowe - biurka - DESIRE
 • Ekskluzywne meble biurowe - DESIRE
 • Ekskluzywne meble biurowe - fornir - DESIRE
 • Ekskluzywne meble biurowe - DESIRE
 • Ekskluzywne meble biurowe - producent - DESIRE
 • Ekskluzywne meble gabinetowe - DESIRE
 • Ekskluzywne meble gabinetowe - fornirowane - DESIRE
 • Ekskluzywne meble gabinetowe - producent - DESIRE
 • Ekskluzywne meble gabinetowe - z forniru - DESIRE
 • Meble biurowe ekskluzywne - biurka - DESIRE
 • Meble biurowe ekskluzywne - biurko - DESIRE
 • Meble biurowe ekskluzywne - DESIRE
 • Meble biurowe ekskluzywne - DESIRE
 • Meble biurowe ekskluzywne - fornirowane - DESIRE
 • Meble biurowe ekskluzywne - komody mobilne na kółkach - DESIRE
 • Meble biurowe ekskluzywne - stoły konferencyjne - DESIRE
 • Meble biurowe ekskluzywne - z forniru - DESIRE
 • Meble biurowe ekskluzywne - z okleiny naturalnej - DESIRE

Kolekcja ekskluzywnych mebli gabinetowych jest wizytówką menedżera i całej jego firmy. Ekskluzywne meble gabinetowe Desire to prestiż, luksus i nowoczesny design w Twoim biurze! System Desire zaprojektowano z przeznaczeniem do pomieszczeń o najwyższym standardzie: do biura prezesa, gabinetu menedżera do pokoju dyrektora. Drogie materiały i włoski styl najnowszego systemu mebli gabinetowych Massoni podkreślają wyjątkowość biurowych pomieszczeń, w których seria Desire stanie się funkcjonalnym i efektownym wypełnieniem. Meble gabinetowe Desire gwarantują ekskluzywną aranżację: stanowiska pracy, gabinetowego archiwum, sali konferencyjnej oraz gabinetowej strefy wypoczynku. Głównym tworzywem mebli Desire są najwyższej klasy: okleiny naturalne fornirowane oraz hartowane szkło.

Ekskluzywne biurka gabinetoweBiurko gabinetowe Desire to synonim elegancji i luksusu. Ultranowoczesny design biurka opiera się na połączeniu masywnych płaszczyzn blatu i nogi poprzez zaokrąglone krawędzie, idealnie zespalające powierzchnię roboczą ze stelażem tworząc oryginalną oraz lekką wizualnie bryłę.

Wysokogatunkowy fornir, pokrywający mebel z każdej strony podkreśla najwyższą jakość produktu. Oferujemy kilka modnych dekorów okleiny naturalnej, dzięki którym możemy dopasować mebel do stylistyki gabinetowego wnętrza. Ponadto krawędzie boczne, obrzeża płyt są dostępne wariantywnie w kolorze z wzornika oklein naturalnych lub w kontrastującej z opcjami drewna barwie czerni.

Każde z gabinetowych biurek Desire można w ergonomiczny sposób przystosować do indywidualnych potrzeb użytkownika, chociażby poprzez uzupełnienie blatu o port multimedialny i estetyczne odprowadzenie okablowania: poziomego (pod blatem w metalowym torze kablowym) oraz pionowego (za metalową maskownicą kablową, przytwierdzoną do nogi).

Ekskluzywne biurka gabinetowe Desire stają się jeszcze bardziej wyjątkowe gdy uzupełnimy je o boczną komodę – pomocnik. Prócz zwiększenia powierzchni roboczej blatu i stworzenia podręcznego archiwum, gabinetowa komoda podbiurkowa dzięki swojej konstrukcji znakomicie wkomponuje się w prezesowskie stanowisko pracy.

Komody podbiurkowe Desire są meblami modułowymi. Każdą komodę tworzą niezależne korpusy wewnętrzne (z forniru lub melaminy) oraz okładziny zewnętrzne (zawsze z okleiny naturalnej). Krawędzie zewnętrzne każdej z komód i szaf mają zaokrąglone krawędzie i grubość tożsamą z grubością blatu biurka. Korpus wewnętrzny może zostać uzupełniony o fronty uchylne lub szuflady (fornirowane lub szklane). Wybór tworzywa frontu jest równoznaczny z wyborem materiału tylnej części (pleców) korpusu – uchylny lub szufladowy front komody jest odbiciem lustrzanym pleców. Dzięki takiej konstrukcji zyskujemy możliwość dowolnej kompozycji komody, możemy zdecydować o ilości i rodzaju korpusów, ich odwróceniu oraz materiałach je przesłaniających.

Biurko gabinetowe z komodą możemy umiejscowić na środku pomieszczenia lub pod ścianą. Możliwość wyboru strony dostępu każdego z korpusów daje nam pełne spektrum aranżacji. Jedynym ograniczeniem w projektowaniu idealnego dyrektorskiego biurka jest nasza wyobraźnia.

Prócz komód niezbędnym akcesorium dodatkowym jest także gabinetowy kontenerek szufladowy na kółkach, którego mobilny charakter sprzyja częstym zmianom układu stanowiska gabinetowej pracy. Istnieje oczywiście możliwość unieruchomienia kółek mobilnej szafki, przez co kontenerki często funkcjonują jako całkowicie samodzielny mebel np. na drukarkę i inny sprzęt biurowy. Do archiwizowania większej ilości materiałów biurowych zaprojektowano mobilne komody.

Komody gabinetowe mobilne to efektowne szafki osadzone na kółkach z możliwością blokady. Ich konstrukcja jest tożsama z komodami biurkowymi, tzn. modułowe korpusy wewnętrzne (fornirowane lub melaminowane) są otoczone zaoblonymi na krawędziach okładzinami z forniru, a fronty mogą być opcjonalnie wykonane z okleiny naturalnej lub ze szkła.

Moduły wewnętrzne szufladowe osadzono na najwyższej klasy prowadnicach z cichym samodomykiem, podobnie jak fronty skrzydłowe (wszystkie otwierane poprzez system push to open). Fronty szuflad mogą być wykonane z forniru lub ze szkła w efektownych i niewidocznych z zewnątrz ramkach aluminiowych w kolorze czarnym. Elementem podkreślającym wizualną spójność mebla jest zachowanie ciągłości usłojenia pionowego.

Komoda mobilna pozwala na natychmiastowe przearanżowanie gabinetu w zależności od potrzeby chwili. Jej pojemność daje możliwość przechowywania zarówno podstawowych materiałów biurowych jak i potężnych ilości dokumentów.

Dzięki zaokrąglonym krawędziom okładzin jest bezpieczna w użytkowaniu i estetyczna w każdym miejscu biura i gabinetu. Promień zaoblenia boków komody nawiązuje stylistycznie do wykończenia biurka.

Ponieważ każdy ekskluzywny gabinet potrzebuje monumentalnego i pojemnego archiwum zaprojektowaliśmy kolekcję szaf aktowych Desire, także modułowych. Są one dostępne w wielu wersjach rozmiarowych. 

Gabinet dyrektora może zdobić gabinetowa szafa Desire, opcjonalnie 2- lub 3-poziomowa. Jej fronty podobnie jak w przypadku gabinetowych komód mogą być wykonane z okleiny naturalnej lub z czarnego szkła w ramie aluminiowej.

Moduły wewnętrzne szaf gabinetowych występują w wersji skrzydłowej oraz szufladowej.

Każda z szaf Desire tworzy zwartą i estetyczną bryłę, która mimo dużej pojemności sprawia wrażenie wizualnie lekkiej i kompaktowej. Opływowa forma okładzin podkreśla nowoczesny charakter gabinetu.

Szafy gabinetowe Desire, prócz dyrektorskich biur, znakomicie zdobią też sale konferencyjne, będące często osobnym pomieszczeniem wizytowym, z którym odwiedzający ją goście kojarzą całą firmę.

Stół konferencyjny jako: centralny mebel osobnej sali lub strefy rozmów w gabinecie, musi być wyjątkowy. Powinien on stwarzać klimat sprzyjający omawianiu najwyższej rangi spraw firmowych. Stoły Desire wyróżniają się zaokrąglonymi krawędziami masywnych blatów i stabilną konstrukcją.

Podobnie jak w biurkach krawędzie blatu mogą być wykonane tak, jak jego powierzchnia tzn. z forniru w odcieniu drewna lub w kontrastującym kolorze czarnym. Odprowadzenie okablowania może odbywać się poprzez mediaporty i tory kablowe umieszczane między blendami stabilizującymi, łączącymi blat z nogami. Noga gabinetowego stołu Desire jest natomiast zbudowana z 3 warstw, spośród których kontrastową może być ta środkowa. Dzięki warstwowej konstrukcji stół gabinetowy Desire nie tylko sprawia wrażenie stabilnego, ale w istocie jest on oparty na solidnym fundamencie.

By wyposażyć elegancki gabinet nie wystarczy tylko kupić drogie meble. Efektowną aranżację tworzy dopiero ich przemyślane zestawienie, oryginalny design, modny włoski styl oraz odpowiedni dobór materiałów najwyższej jakości. Ekskluzywne meble gabinetowe Desire umożliwią Państwu idealne udekorowanie najwyższej rangi pomieszczeń biurowych i z pewnością staną się zyskowną inwestycją w wizerunek firmy.

Kontakt

Producent Mebli biurowych:

MASSONI SP. Z O.O.
43-300 Bielsko-Biała
Ul. Komorowicka 43

NIP 937-267-79-79
REGON 363458717
Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej Wydział VIII
KRS: 0000596159