Powrót

Meble gabinetowe ENDEMIC

Ergonomiczne meble gabinetowe Endemic powstały by maksymalnie zwiększyć funkcjonalność nowoczesnych gabinetów. Endemic to przede wszystkim narzędzie pracy. Współczesny design systemu jest tylko dodatkiem do jego walorów użytkowych. Układy biurek o wysokiej wariantywności gwarantują optymalne zagospodarowanie przestrzeni nawet najbardziej wymagających pracowników. Duża ilość mebli uzupełniających podstawowe stanowiska pracownicze pozwala ponadto na stworzenie każdemu użytkownikowi indywidualnego miejsca pracy przy utrzymaniu jednolitej stylistyki całego wystroju gabinetu.

Biurka gabinetowe Endemic to nie tylko blat oparty na modnym stelażu zamkniętym lub otwartym ale przede wszystkim elementy otaczające go. Biurko uzupełnione o przeloty kablowe, tory podblatowe i kręgosłupy kablowe pozwala na wyeliminowanie odwiecznych problemów z niepotrzebnymi przewodami. Panele biurowe umożliwiają wydzielenie odizolowanej przestrzeni potrzebnej w zachowaniu odpowiedniego poziomu koncentracji. Komody szufladowe to z kolei sposób na zgromadzenie wszystkich najważniejszych materiałów biurowych „pod ręką”. 

Szafy i komody Endemic zaprojektowano by zaspokoić potrzeby użytkowe i estetyczne użytkowników. Otwierane skrzydłowo, przesuwnie lub a pomocą żaluzji mogą znaleźć swoje miejsce nawet w najbardziej nie ustawnym miejscu biura. Wariantywna wysokość pozwala na stworzenie dowolnej konfiguracji archiwum. Szafa Libero może wyróżniać się także frontem z kolorowego szkła. Dzięki obustronnemu wykończeniu może stanowić ściankę działową w biurach typu open space. Jest także przydatna przy wypełnianiu nie zagospodarowanych przestrzeni pracowniczych np. jako miejsce na odzież. 

Stoły biurowe Endemic to uniwersalne meble do Sali konferencyjnej oraz pracowni do zadań grupowych. Odpowiednie, designerskie cofnięcie stelaża względem krawędzi blatu pozwala na maksymalne wykorzystanie powierzchni blatu, nierzadko doposażonego w mediaporty biurowe o dowolnej konfiguracji multimedialnej.  Stół Libero znakomicie sprawdzi się także jako mebel gabinetowy, który w efektowny sposób poszerzy pomieszczenie menedżerskie o nową przestrzeń do rozmów.

Kontakt

Producent Mebli biurowych:

MASSONI SP. Z O.O.
43-300 Bielsko-Biała
Ul. Komorowicka 43

NIP 937-267-79-79
REGON 363458717
Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej Wydział VIII
KRS: 0000596159