Powrót

Meble gabinetowe ECONOMIC

Eco Gabinet to seria budżetowych mebli biurowych dla pracowników wyższego szczebla. Kolekcja masywnych biurek gabinetowych, stołów konferencyjnych oraz szaf, regałów i witryn biurowych odnajdzie swoje miejsce zarówno w biurach pracowniczych jak i pomieszczeniach kierowników czy kadry zarządzającej, ceniącej prostotę oraz surową stylistykę.

Biurka gabinetowe Economic Gabinet wyróżnia masywna forma podkreślona zabudowanym płytowym stelażem z profilowaną blendą przednią. Blat biurka również jest zaoblony co umożliwia wykorzystywanie biurka z obu stron np. do przeprowadzania krótkich rozmów z pracownikami. Biurko Leo często bywa uzupełniane o pomocnik boczny oraz komody podblatowe czy konrenerki z szufladami.

Szafy biurowe Eco Gabinet z powodzeniem mogą zagościć zarówno w biurowym archiwum jak i w pomieszczeniach gabinetowych. System oferuje klasyczne moduły zamykane na klucz, półotwarte i regały oraz gotowe zestawy niskich i wysokich wielokomorowych szaf. Fronty płytowe mogą być ponadto zastąpione szklanymi drzwiami w eleganckich aluminiowych ramkach. 

Stoły biurowe Eco Gabinet polecamy zarówno do gabinetów, biurowych sal konferencyjnych jak i do wszelkiego rodzaju pomieszczeń spotkań. Są one dostępne w wersji z blatem prostokątnym lub zaoblonym, znakomicie współgrającym stylistycznie z gabinetowym biurkiem Leo

Kontakt

Producent Mebli biurowych:

MASSONI SP. Z O.O.
43-300 Bielsko-Biała
Ul. Komorowicka 43

NIP 937-267-79-79
REGON 363458717
Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej Wydział VIII
KRS: 0000596159