Powrót

Leasing na meble biurowe

Leasing mebli biurowych to pakiet korzyści jakie proponujemy klientom pragnącym uzyskać finansowanie na wyposażenie biura, gabinetu i całej nowej inwestycji. Zapewniamy kompleksową obsługę od wyliczenia zdolności kredytowej do wypłaty środków.

Oferta leasingu na meble biurowe jest dostępna dla firm, które nie chcą inwestowac w wyposażenie meblowe jednorazowo. Rozliczenie inwestycji w nowe meble może być rozliczane wieloetapowo co sprzyja kondycji finansowej firmy. Jednorazowy zakup daje gwarancję lepszych warunków handlowych i oszczędność na cenie produktu. Meble biurowe zakupione przez Państwa zarabiają na siebie już od miesiąca zakupu.

Jak uzystać leasing na meble? To pytanie na które udzielimy Państwu kompleksowej odpowiedzi już na etapie tworzenia oferty. Uzyskanie leasingu na meble biurowe jest dużo prostsze od kredytu w banku. Procedura przyznania finasowania jest skrócona i nie absorbuje zanadto leasingobiorcy. 

Finansowanie zakupu mebli biurowych stało się bardzo popularnym rozwiązaniem zarówno w przypadku małych firm jak i wieloodziałowych organizacji. Niewiele firm może jednocześnie nabyć / zmienić wyposażenie meblowe całościowo, ale wszyscy chcieliby móc uwzględnić w modernizacji cały obiekt. Teraz natychmiastowe korzystanie z mebli biurowych przy wygodnej metodzie płatności ratalnej (rozliczanej co miesiąc) jest możliwe, a wręcz bardziej opłacalne niż kupowanie mebli w transzach.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym! 

Kontakt

Producent Mebli biurowych:

MASSONI SP. Z O.O.
43-300 Bielsko-Biała
Ul. Komorowicka 43

NIP 937-267-79-79
REGON 363458717
Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej Wydział VIII
KRS: 0000596159