Powrót

Projektowanie biur

Projektowaniem biur i gabinetów zajmujemy się od 20 lat. Kompleksowe wyposażenie firmy to dla nas proces, który zaczyna się od projektu, a poprzez wizualizacje 3d, ofertę, zamówienie i produkcję kończy go szybka dostawa oraz profesjonalny montaż. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców planujących nowe inwestycje, rozbudowę lub remont istniejących pomieszczeń, a także architektów, pragnących zrealizować swoje projekty w profesjonalny sposób.

Architektura przestrzeni biurowej każdej nowej inwestycji wymaga przemyślanego planowania. Efekt estetyczny, uzyskany dzięki współpracy z architektem, to ważny element aranżacji. Nowoczesne biuro prócz walorów wizualnych powinno być także przede wszystkim praktyczne i funkcjonalne.

Aranżacje biur tworzone dla Państwa przez projektantów Massoni, to profesjonalne rozwiązania łączące efektowny design z ergonomią. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu pomieszczeń komercyjnych pomagamy usprawnić funkcjonowanie firmy poprzez rozsądne rozmieszczenie i dobór mebli.

Wyposażenie biura musi być atutem - a nie uzupełnieniem firmy. Doskonale rozumiemy jak ważny dla naszego klienta jest efekt i komfort pracy. Dlatego nasze projekty biur i gabinetów cechują się maksymalnym nastawieniem na poprawę funkcjonowania danego pomieszczenia i odświeżeniem jego wyglądu. 

Nowoczesne wyposażenie meblowe powinno uwzględniać charakterystykę pomieszczenia, jego przeznaczenie i standard. Naszą współpracę rozpoczynamy więc od rozmowy o oczekiwaniach, dokonujemy precyzyjnych pomiarów oraz wstępnych szacunków. Proponujemy konkretny plan i kalendarz współpracy. Projekt, oferta i wycena biura są tworzone przez nas jednocześnie. Dążymy do uzyskania zachwytu wirtualną wizualizacją i do wskazania konkretnych rozwiązań dopasowanych do oczekiwań i możliwości klienta.

Kontakt

Producent Mebli biurowych:

MASSONI SP. Z O.O.
43-300 Bielsko-Biała
Ul. Komorowicka 43

NIP 937-267-79-79
REGON 363458717
Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej Wydział VIII
KRS: 0000596159