wyślij szybką wiadomość!

wybierz temat

co możemy dla Ciebie zrobić?

jak możemy Ci odpowiedzieć?

Nowa kolekcja mebli gabinetowych!

massoni.pl / aktualności / porady i inspiracje / Nowa kolekcja mebli gabinetowych!

EXO to nowa kolekcja gabinetowa oparta na minimalistycznych bryłach i klasycznym designie. Zaprojektowaliśmy ją z myślą o menedżerach pragnących wyposażyć swój gabinet w meble o prostej formie i klasycznym wzornictwie. Kolekcja składa się z: menedżerskich biurek, stołów konferencyjnych, komód oraz szaf gabinetowych.

BIURKA GABINETOWE EXB

Biurka gabinetowe Exo pozwala na wyposażenie każdego rodzaju pomieszczenia gabinetowego. W mniejszych pokojach swoje zastosowanie znajdzie biurko proste (dostępne w 2 rozmiarach), a w przestrzeniach obszerniejszych stanowisko można rozbudować o podręczny pomocnik / przystawkę lub komodę (przybiurkową lub podbiurkową). Każdy element biurka jest wykonany z płyty o grubości aż 36 mm i oklejony obrzeżem 2 mm.

KOMODY I KONTENERKI EXKB / EXKP

Komody i kontenerki są idealnym rozszerzeniem zestawu gabinetowego. Dzięki dodatkowej powierzchni do magazynowania mamy możliwość zgromadzenia wszystkich najważniejszych materiałów w zasięgu ręki. W systemie Exo dostępne są zarówno komody przybiurkowe (będące także dodatkowym blatem roboczym) jak i podbiurkowe (umożliwiające poszerzenie długości biurka lub schowanie komody pod jego blatem). Do biurek klasycznych, samodzielnych, przygotowano ponadto 2 modele mobilnych kontenerków. Komody i kontenerki posiadają dodatkowe okładziny zewnętrzne wykonane z masywnej płyty 36 mm, oklejonej obrzeżem 2 mm.

SZAFY GABINETOWE EX

Zestaw szaf aktowych to podstawa każdego gabinetu. W zależności od potrzebnego miejsca do magazynowania dokumentów dostępne są zarówno szafy mniejsze 2oh (na 2 poziomy segregatorów) jak i 3oh oraz 5oh. Każdy zestaw szaf można uzupełnić o dodatkowe okładziny. Ponadto regały otwarte mogą zostać doposażone we fronty szklane, a szafy zamykane wysokie mogą występować także w wersji ubraniowej.

ZOBACZ WIĘCEJ

pl Polski
X

Meble biurowe | Producent mebli biurowych – Fabryka mebli Massoni.pl