wyślij szybką wiadomość!

wybierz temat

co możemy dla Ciebie zrobić?

jak możemy Ci odpowiedzieć?

Meble gabinetowe

massoni.pl / Meble gabinetowe

Kolekcje mebli gabinetowych projektujemy w oparciu o najnowsze trendy meblarskie, skupiając się zarówno na doborze najwyższej jakości materiałów jak i na gustownym ich połączeniu. Systemy gabinetowe Massoni wyróżnia minimalistyczna, oszczędna forma, skrywająca najnowsze rozwiązania technologiczne i konstrukcyjne.

Wybierając najbardziej optymalną kolekcję do swojego gabinetu można skłaniać się ku bardziej klasycznej stylistyce lub postawić na odważną nowoczesną formę. Wszystkie gabinetowe zestawy naszej produkcji umożliwiają kompleksowe wyposażenie menedżerskiego pokoju a nie tylko stanowiska pracy zarządzającego. Prócz wielu konfiguracji gabinetowych biurek oferta obejmuje także wiele opcji komód, szaf oraz stołów gabinetowych i konferencyjnych.

Desire

EKSKLUZYWNY ZNACZY POŻĄDANY

Kolekcja ekskluzywnych mebli gabinetowych jest wizytówką menedżera i całej jego firmy. Ekskluzywne meble gabinetowe Desire to prestiż, luksus i nowoczesny design w Twoim biurze!

System Desire zaprojektowano z przeznaczeniem do pomieszczeń o najwyższym standardzie: do biura prezesa, gabinetu menedżera do pokoju dyrektora.

Meble gabinetowe Desire gwarantują ekskluzywną aranżację: stanowiska pracy, gabinetowego archiwum, sali konferencyjnej oraz gabinetowej strefy wypoczynku.

WIĘCEJ

Lineart

DESIGN TO SZTUKA WYBORU ODPOWIEDNIEJ LINII 

Meble Lineart powstały w oparciu o najnowsze trendy meblarstwa komercyjnego. Modele menedżerskich biurek i gabinetowych szaf oparte są na ostrych, futurystycznych bryłach.

Minimalistyczna forma wchodzi i interakcję z zastosowanymi najwyższej jakości komponentami jak min. płyty meblowe o strukturze asynchronicznej 3d, wysokopołyskowe akryle, dwustopniowe obrzeża czy elementy chromowane.

WIĘCEJ

Fundamental

STYL FUNDAMENTEM WIZERUNKU FIRMY

Meble gabinetowe Fundamental to nowoczesne wzornictwo, masywna konstrukcja i najwyższy standard wykonania. Cechą wyróżniającą serię menedżerskich biurek i szaf jest zastosowanie płyt o zwiększonej grubości oraz charakterystyczne ozdobne dystanse na łączeniach płaszczyzn mebli.

Fundamental został zaprojektowany by sprostać wymaganiom kadry kierowniczej dla której ważny jest zarówno aspekt wizualny mebli, podkreślenie powagi i dostojności miejsca, jak i funkcjonalność gabinetowych aranżacji.

WIĘCEJ

Exo

MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ

Meble gabinetowe Exo to synteza klasycznej stylistyki z nowoczesnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Kolekcję wyróżnia modne dystansowe połączenie elementów stykowych biurek i korpusów szaf.

Biurka gabinetowe Exo występują w wersji klasycznej oraz jako sety w kształcie litery „L” z podręczną komodą boczną. Zestawy szaf gabinetowych wieńczą ozdobne okładziny, fronty są wyposażone w efektowne uchwyty.

WIĘCEJ

Em-Gabinet

EKONOMICZNIE I Z KLASĄ

Meble Em-gabinet to system stworzony dla poszukujących szybkiego, klasycznego wyposażenia gabinetu za rozsądną cenę.

Kolekcja jest dostępna w kilku popularnych wariantach kolorystycznych, zawiera wszystkie potrzebne elementy wyposażenia menedżerskiego pokoju.

WIĘCEJ

Wyposażenie gabinetu

Biurka gabinetowe

Biurko menedżerskie musi zapewniać komfort pracy i robić wrażenie na odwiedzających gabinet. Zdecyduj które z biurek najlepiej spełni Twoje oczekiwania. ZOBACZ

Komody gabinetowe

Komoda na podręczne akcesoria i dokumenty to znakomite uzupełnienie menedżerskiego stanowiska pracy. ZOBACZ

Szafy gabinetowe

W gabinecie przechowywane są tylko ważne dokumenty. Zadbaj o ich efektowne i komfortowe przechowywanie. ZOBACZ

Stoły gabinetowe

Kluczowi klienci, goście i znajomi mogą być przyjmowani w Twoim gabinecie przy wygodnym stole, przeznaczonym zarówno do spotkań formalnych jak i nieoficjalnych. ZOBACZ

Stoły konferencyjne

Sala konferencyjna to jedno z najbardziej wizytowych pomieszczeń firmy, a jej centralnym elementem jest obszerny i wygodny stół. ZOBACZ

Fotele obrotowe

Nowoczesny fotel obrotowy dla menedżera to taki, który łączy ergonomię z wysmakowaną linią stylistyczną. ZOBACZ

Fotele stacjonarne

Fotele dedykowane odwiedzającym gabinet oraz wizytową salę konferencyjną są dostępne w wielu wariantach funkcjonalnych i stylistycznych. ZOBACZ

Sofy gabinetowe

Efektowne komplety wypoczynkowe do gabinetu są dostępne w wersji z sofą, fotelami i stolikiem. ZOBACZ

Zapytanie

envelope-opened Created with Sketch.

Wyceń zestaw do Twojego gabinetu!

Napisz jak wyobrażasz sobie swój nowy gabinet!
Przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich wymagań!
NAPISZ DO NAS
Meble Gabinetowe - Producent Massoni

Meble biurowe | Producent mebli biurowych – Fabryka mebli Massoni.pl