wyślij szybką wiadomość!

wybierz temat

co możemy dla Ciebie zrobić?

jak możemy Ci odpowiedzieć?

Szafki kartotekowe

massoni.pl / Meble metalowe / Szafki kartotekowe

Szafki kartotekowe do Twojego biura

Toniesz w dokumentach a ich ilość przestała się mieścić do jednej szuflady w Twoim biurku gabinetowym? Szafki kartotekowe znajdą swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie do archiwizowania bądź gromadzenia przeznaczona została niezliczona ilość dokumentów. Metalowe szafy kartotekowe napotkasz zatem zarówno w biurach, firmowych gabinetach, jak i przychodniach, czy poradniach lekarskich. Jakie szafki kartotekowe możemy Ci zaoferować?

Szafki kartotekowe – metalowe archiwum w Twojej firmie

W dobie wszechobecnego obowiązku prowadzenia kartotek dla pracowników, klientów, kontrahentów, pacjentów – mierzymy się z nieustannym dylematem dotyczącym ich odpowiedniego przechowywania. Biorąc pod uwagę ustawę RODO oraz fakt, że wszystkie dane powinny być właściwie zabezpieczane, firmy i instytucje publiczne, coraz częściej decydują się na zaopatrzenie się w odpowiednie meble biurowe. Pomocniki kartotekowe są wykonane z metalu – blachy stalowej, więc żywotność szafy jest duża. Posiadają duże, pojemne, masywne szuflady do przechowywania dokumentów – zaprojektowane tak, by z powodzeniem mieścić w nich posegregowane akta, materiały zbierane w teczkach, a nawet mini-segregatory. Metalowe szafy na dokumenty wyróżniają się trwałą, stabilną konstrukcją, która pozwala na zachowanie nieruchomej, statecznej pozycji – nawet przy intensywnym i częstym użytkowaniu. Dodatkowo zabezpieczane są zamkiem, tak aby dane osobowe były utajnione i nie trafiły w ręce osób niepowołanych.

Fabryka Mebli Massoni jest dystrybutorem szaf kartotekowych. Współpracujemy z czołowymi producentami mebli metalowych, aby dostarczać Państwu sprawdzone rozwiązania. Zachęcamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszą ofertą!

pl Polski
X

Meble biurowe | Producent mebli biurowych – Fabryka mebli Massoni.pl