wyślij szybką wiadomość!

wybierz temat

co możemy dla Ciebie zrobić?

jak możemy Ci odpowiedzieć?

Biurka gabinetowe

massoni.pl / Meble gabinetowe / Biurka gabinetowe

Biurka gabinetowe - centralny punkt Twojego biura

Bez jakiego elementu wyposażenia nie może obyć się aranżacja gabinetu? Stylowe i eleganckie biurko to podstawa umeblowania każdego biura. Gabinet dyrektora, prezesa, menedżera, każdej osoby decyzyjnej – to miejsce w firmie, które zawsze kojarzy się z gustowną aranżacją. Z jednej strony tworzy przestrzeń przeznaczoną do pracy, a z drugiej – do prowadzenia rozmaitych rozmów, spotkań, przyjmowania gości. Dlatego właśnie powinna być ona umeblowana w sposób praktyczny, a jednocześnie przyjazny pod względem wizualnym. Dlaczego nasze biurka gabinetowe to doskonały wybór?

Od klasyki do nowoczesności - praktyczne biurka gabinetowe

Biurko gabinetowe należy do podstawowego wyposażenia gabinetu. Jakie powinno być, aby spełniało swoją rolę? Wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Jednak niewątpliwie ważną kwestią jest jego funkcjonalność oraz elegancki wygląd. Decydując się na zakup biurka, możesz postawić na zawsze modną klasykę, lub pójść w stronę nowych, innowacyjnych rozwiązań. Dobierzesz u nas zarówno nowoczesne biurko gabinetowe, jak i takie w stylu tradycyjnym. Zwróć uwagę na właściwy rozmiar mebla, dopasowany kształt – jest to tak samo ważne jak przy wyborze krzeseł i foteli. Postaw na solidną jakość wykonania, a także dodatkowe opcje konstrukcyjne. Wpływają one na jego ergonomię oraz estetykę.

W ofercie fabryki Massoni posiadamy biurka gabinetowe wykonane z płyty laminowanej o powiększonej grubości, w kilku pożądanych rozmiarach. Prostokątne oraz zaokrąglone, z opcjonalnymi dodatkami szklanymi, akrylowymi, jak również stylowymi wstawkami. Jako, że cieszą się one ogromną popularnością jesteśmy przekonani, że skrupulatnie wyselekcjonowana paleta kolorystyczna mebli gabinetowych, spełni również Twoje oczekiwania. Chcesz zapoznać się z naszymi propozycjami? Zapraszamy do kontaktu!

Ekskluzywne biurka gabinetowe

Kolekcja ekskluzywnych mebli gabinetowych jest wizytówką menedżera i całej jego firmy. Ekskluzywne meble gabinetowe Desire to prestiż, luksus i nowoczesny design w Twoim biurze! System Desire zaprojektowano z przeznaczeniem do pomieszczeń o najwyższym standardzie: do biura prezesa, gabinetu menedżera do pokoju dyrektora.

Meble gabinetowe Desire gwarantują ekskluzywną aranżację: stanowiska pracy, gabinetowego archiwum, sali konferencyjnej oraz gabinetowej strefy wypoczynku.

WIĘCEJ

Biurka do gabinetu o nowoczesnym designie

Meble Lineart powstały w oparciu o najnowsze trendy meblarstwa komercyjnego. Modele menedżerskich biurek i gabinetowych szaf oparte są na ostrych, futurystycznych bryłach.

Minimalistyczna forma wchodzi i interakcję z zastosowanymi najwyższej jakości komponentami jak min. płyty meblowe o strukturze asynchronicznej 3d, wysokopołyskowe akryle, dwustopniowe obrzeża czy elementy chromowane.

WIĘCEJ

Fundamental

Stylowe biurka i stoły gabinetowe

Meble gabinetowe Fundamental to nowoczesne wzornictwo, masywna konstrukcja i najwyższy standard wykonania. Cechą wyróżniającą serię menedżerskich biurek i szaf jest zastosowanie płyt o zwiększonej grubości oraz charakterystyczne ozdobne dystanse na łączeniach płaszczyzn mebli.

Fundamental został zaprojektowany by sprostać wymaganiom kadry kierowniczej dla której ważny jest zarówno aspekt wizualny mebli, podkreślenie powagi i dostojności miejsca, jak i funkcjonalność gabinetowych aranżacji.

WIĘCEJ

Exo

Minimalistyczne biurka menedżerskie

Meble gabinetowe Exo to synteza klasycznej stylistyki z nowoczesnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Kolekcję wyróżnia modne dystansowe połączenie elementów stykowych biurek i korpusów szaf.

Biurka gabinetowe Exo występują w wersji klasycznej oraz jako sety w kształcie litery „L” z podręczną komodą boczną. Zestawy szaf gabinetowych wieńczą ozdobne okładziny, fronty są wyposażone w efektowne uchwyty.

WIĘCEJ

Em-Gabinet

Klasyczne biurka gabinetowe

Meble Em-gabinet to system stworzony dla poszukujących szybkiego, klasycznego wyposażenia gabinetu za rozsądną cenę.

Kolekcja jest dostępna w kilku popularnych wariantach kolorystycznych, zawiera wszystkie potrzebne elementy wyposażenia menedżerskiego pokoju.

WIĘCEJ

Zapytanie

envelope-opened Created with Sketch.

Wyceń biurko do Twojego gabinetu!

Napisz jak wyobrażasz sobie swoje nowe biurko gabinetowe!
Przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich wymagań!
NAPISZ DO NAS
pl Polski
X

Meble biurowe | Producent mebli biurowych – Fabryka mebli Massoni.pl