wyślij szybką wiadomość!

wybierz temat

co możemy dla Ciebie zrobić?

jak możemy Ci odpowiedzieć?

biurka gabinetowe

massoni.pl / Meble gabinetowe / biurka gabinetowe

Biurka do gabinetu tworzymy pamiętając o menedżerach ceniących nowoczesny design ale także tradycyjną stylistykę. Oferujemy klasyczne masywne biurka z przystawkami oraz nowoczesne zestawy gabinetowe biurek z komodami. Dbamy o najwyższą jakość materiałów, z których wykonane są biurka. Przykładamy ogromną wagę nie tylko do ich estetyki ale i ergonomii pracy.

Ekskluzywne biurka gabinetowe

Kolekcja ekskluzywnych mebli gabinetowych jest wizytówką menedżera i całej jego firmy. Ekskluzywne meble gabinetowe Desire to prestiż, luksus i nowoczesny design w Twoim biurze! System Desire zaprojektowano z przeznaczeniem do pomieszczeń o najwyższym standardzie: do biura prezesa, gabinetu menedżera do pokoju dyrektora.

Meble gabinetowe Desire gwarantują ekskluzywną aranżację: stanowiska pracy, gabinetowego archiwum, sali konferencyjnej oraz gabinetowej strefy wypoczynku.

WIĘCEJ

Biurka do gabinetu o nowoczesnym designie

Meble Lineart powstały w oparciu o najnowsze trendy meblarstwa komercyjnego. Modele menedżerskich biurek i gabinetowych szaf oparte są na ostrych, futurystycznych bryłach.

Minimalistyczna forma wchodzi i interakcję z zastosowanymi najwyższej jakości komponentami jak min. płyty meblowe o strukturze asynchronicznej 3d, wysokopołyskowe akryle, dwustopniowe obrzeża czy elementy chromowane.

WIĘCEJ

Fundamental

Stylowe biurka i stoły gabinetowe

Meble gabinetowe Fundamental to nowoczesne wzornictwo, masywna konstrukcja i najwyższy standard wykonania. Cechą wyróżniającą serię menedżerskich biurek i szaf jest zastosowanie płyt o zwiększonej grubości oraz charakterystyczne ozdobne dystanse na łączeniach płaszczyzn mebli.

Fundamental został zaprojektowany by sprostać wymaganiom kadry kierowniczej dla której ważny jest zarówno aspekt wizualny mebli, podkreślenie powagi i dostojności miejsca, jak i funkcjonalność gabinetowych aranżacji.

WIĘCEJ

Exo

Minimalistyczne biurka menedżerskie

Meble gabinetowe Exo to synteza klasycznej stylistyki z nowoczesnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Kolekcję wyróżnia modne dystansowe połączenie elementów stykowych biurek i korpusów szaf.

Biurka gabinetowe Exo występują w wersji klasycznej oraz jako sety w kształcie litery „L” z podręczną komodą boczną. Zestawy szaf gabinetowych wieńczą ozdobne okładziny, fronty są wyposażone w efektowne uchwyty.

WIĘCEJ

Em-Gabinet

Klasyczne biurka gabinetowe

Meble Em-gabinet to system stworzony dla poszukujących szybkiego, klasycznego wyposażenia gabinetu za rozsądną cenę.

Kolekcja jest dostępna w kilku popularnych wariantach kolorystycznych, zawiera wszystkie potrzebne elementy wyposażenia menedżerskiego pokoju.

WIĘCEJ

Zapytanie

envelope-opened Created with Sketch.

Wyceń biurko do Twojego gabinetu!

Napisz jak wyobrażasz sobie swoje nowe biurko gabinetowe!
Przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich wymagań!
NAPISZ DO NAS
Meble biurowe | Producent mebli biurowych – Fabryka mebli Massoni.pl