wyślij szybką wiadomość!

wybierz temat

co możemy dla Ciebie zrobić?

jak możemy Ci odpowiedzieć?

Meble biurowe

massoni.pl / Meble biurowe

Systemy mebli biurowych tworzymy z myślą o użytkownikach. Wiemy jak ważne jest funkcjonowanie firmy i jak bardzo optymalna aranżacja meblowa może zwiększyć wydajność pracy. Dlatego dokładamy wszelkich starań by produkowane przez nas meble biurowe cechowała przede wszystkim wysoka funkcjonalność i jakość gwarantująca wieloletnie użytkowanie. 

Dostępne niedrogo i od ręki

Meble em-box zostały zaprojektowane by umożliwić szybkie i tanie wyposażenie biurowych stanowisk pracy.

Dzięki przygotowanym zestawom biurek, szaf i kontenerków istnieje możliwość kompleksowego, szybkiego wyposażenia biura w kilka dni od złożenia zamówienia.

Każdy element systemu mebli biurowych em-box jest pakowany w kartonowe pudełko, przygotowane do wysyłki. Zamówienie mebli em-box jest zatem możliwe niezależnie od miejsca i regionu.

WIĘCEJ

Praktyczne i funkcjonalne 

Meble Modern to kolekcja zawierająca szeroką gamę najpopularniejszych biurek, kontenerków, przystawe, szaf, regałów i wszystkich elementów niezbędnych do stworzenia funkcjonalnej aranżacji firmowych pomieszczeń.

Kolekcja umożliwia wybór wielu rozmiarów i kolorów mebli biurowych by w najlepszy możliwy sposób dopasować wyposażenie do wystroju firmowych wnętrz.

WIĘCEJ

Wyjątkowo ergonomicznie

Meble Endemic wyróżnia lekka wizualnie forma i przemyślana konstrukcja. Bywają wybierane do domowych home office ale jeszcze większą popularnością cieszą się w średnich i dużych biurach typu open space. 

Biurka Endemic są dostępne w wielu wariantach rozmiarowych i konstrukcyjnych. Monżna ponadto uzupełnic je o wiele elementów uzupełniających.

Szafy Endemic pozwolą na zagospodarowanie niemal kkażdej biurowej przestrzeni na archiwum. Wybierać możemy spośród szaf z drzwiami skrzydłowymi, przesuwnymi, żaluzjowymi czy szklanymi, w wielu rozmiarach.

WIĘCEJ

Kreatywne aranżacje

Meble Creator swoją nazwę zawdzięczają wysokiej elastyczności w konstruowaniu wyposażenia biura, gabinetu. 

Dzięki szerokiej gamie dostępnych modułów i wykończeń, możemy zaprojektować dowolną przestrzeń przeznaczoną do pracy, rozmów czy wypoczynku. 

Design z najwyższej półki sprawia, że kolekcja ta cieszy się ogromną popularnością w nowoczesnych wnętrzach.

ZOBACZ

Profesjonalne domowe biuro  

Domowa przestrzeń pracy może być urządzona ze smakiem i stanowić stałą część wnętrza. 

Oferujemy szeroką gamę systemów meblowych, spośród których z pewnością wybierzesz ten najbardziej pasujący do istniejących w Twoim domu mebli.

Profesjonalne meble biurowe pozwolą Ci w komfortowych warunkach pracować w domu.

WIĘCEJ

Zapytanie

envelope-opened Created with Sketch.

Wyceń zestaw do biura!

Napisz jak wyobrażasz sobie swoje nowe biuro!
Przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich wymagań!
NAPISZ DO NAS
Designerskie meble biurowe - Producent Massoni

Meble biurowe | Producent mebli biurowych – Fabryka mebli Massoni.pl