wyślij szybką wiadomość!

wybierz temat

co możemy dla Ciebie zrobić?

jak możemy Ci odpowiedzieć?

Biurka biurowe

massoni.pl / Meble biurowe / Biurka biurowe

Biurka biurowe - różne modele biurek

Szukasz odpowiedniego biurka do swojego stanowiska pracy? Biurko to nie tylko mebel i element wyposażenia, lecz miejsce, przy którym spędzasz kilka godzin dziennie. Właśnie dlatego, wybór odpowiedniego produktu jest niezwykle istotny podczas aranżacji firmowej przestrzeni biurowej. Patrząc przez pryzmat zdrowia oraz komfortu – optymalnie dobrane biurko pracownicze powinno być przede wszystkim ergonomiczne, funkcjonalne i praktyczne. Ma za zadanie wspomagać wykonywanie pracy biurowej, dbać o Twoją wygodę oraz bezpieczeństwo. W jakie biurka możemy ubrać Twoje biuro?

Ergonomiczne biurko - dokonaj wyboru odpowiedniego biurka

Stojąc przed wyborem idealnego produktu, nie możesz pomijać najważniejszych kwestii. Warto zwrócić uwagę na:

1)  Rozmiar – to kluczowy element, ponieważ wpływa na zagospodarowanie przestrzeni. Zastanów się, czy wystarczy Ci biurko kompaktowe, czy lepiej spełni swoje zadanie produkt o standardowym (lub powiększonym) wymiarze.

2)  Kształt – powszechne rozwiązanie stanowią biurka biurowe prostokątne. To klasyka gatunku, jednak w dobie zyskującej na popularności pracy zdalnej, coraz większym zainteresowaniem cieszą się meble do home office. Są to między innymi biurka kształtowe, które powiększają obszar roboczy.

3)    Jakość produkcji – to ważny aspekt, który ma bezpośredni związek z wygodą użytkowania. Biurka Massoni wykonujemy z płyty laminowanej odbijającej światło., co znacząco wpływa na poprawę warunków pracy przy sztucznym oświetleniu. Do wyboru jest też wysoki połysk blatu. Dodatkowo, stosujemy obrzeża, które nie posiadają ostrych krawędzi.

Nasze biurka posiadają wiele możliwości konfiguracyjnych. Biurka proste z płytowymi nogami – meble solidne, wytrzymałe i stabilne, wykonane w całości z płyty laminowanej. Biurka proste na stelażu metalowym – połączenie płyty z elementami metalowymi, gwarancja „lekkości” wizualnej. Biurka kształtowe – zwiększona powierzchnia użytkowa, dodatkowe miejsce robocze np. do przechowywania dokumentów. Zaliczają się tu biurka narożne. Biurka z blatem klasycznym –  popularne rozwiązanie, które niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem odbiorców. Biurka z blatem umieszczonym na dystansach – nowoczesny styl, połączenie elegancji z ergonomią. Biurka jednoosobowe – przeznaczone do pracy indywidualnej. Biurka wieloosobowe – przeznaczone do pracy zespołowej, z miejscem na krzesła. Wykorzystuje się je w biurach typu open space.

Potrzebujesz biurka do gabinetu? Szukasz nuty ekskluzywności dla Twojego biura? Sprawdź nasze biurka gabinetowe!

Dostępne niedrogo i od ręki

Meble em-box zostały zaprojektowane by umożliwić szybkie i tanie wyposażenie biurowych stanowisk pracy.

Dzięki przygotowanym zestawom biurek, szaf i kontenerków istnieje możliwość kompleksowego, szybkiego wyposażenia biura w kilka dni od złożenia zamówienia.

Każdy element systemu mebli biurowych em-box jest pakowany w kartonowe pudełko, przygotowane do wysyłki. Zamówienie mebli em-box jest zatem możliwe niezależnie od miejsca i regionu.

WIĘCEJ

pl Polski
X

Meble biurowe | Producent mebli biurowych – Fabryka mebli Massoni.pl