wyślij szybką wiadomość!

wybierz temat

co możemy dla Ciebie zrobić?

jak możemy Ci odpowiedzieć?

Meble recepcyjne

massoni.pl / Meble recepcyjne

Recepcja firmy to przede wszystkim efektowna i praktyczna lada ale także wszystkie inne meble, potrzebne do funkcjonowania sekretariatu. Nasze kolekcje umożliwiają aranżację każdego rodzaju przestrzeni firmowej, w której przyjmujemy gości.  

Polar Sky

Efektowne przywitanie 

Lady recepcyjne Polar Sky mogą stać się wizytówką każdej nowoczesnej firmy. Wysoka jakość wykonania i zastosowanych komponentów sprawia, iż swoje miejsce odnajdują we wciąż nowych recepcjach oraz sekretariatach: biur, hoteli, kancelarii, obiektach referencyjnych.

Nowoczesność lad Polar Sky to przede wszystkim szeroka gama kombinacji kształtowych i wykończeniowych umożliwiająca dostosowanie mebla do standardu obiektu, który ma reprezentować.

ZOBACZ

Em-Lady

Estetyczne i praktyczne wejście

Lady biurowe em-Lady to proste wyposażenie sekretariatu i recepcji. Postawne moduły proste mogą zostać wykończone zaokrągleniami i tworzyć rozmaite układy. 

Poczekalnia czy hol obiektu publicznego może zostać dostosowana do typu kontaktu z przybyłym, dzięki zastosowaniu elementów wysokich i niskich. 

Niewątpliwą zaletą mebli recepcyjnych em-Lady jest ich niska cena oraz szybki termin realizacji.

WIĘCEJ

Lady recepcyjne na zamówienie

Nowoczesne biuro obsługi 

Sekretariat może pełnić zarówno rolę pomieszczenia „witającego” jak i biura obsługi, w którym klient powinien czuć się komfortowo.

Oferta mebli recepcyjnych na zamówienie pozwoli Ci wyposażyć każdego rodzaju wnętrze, meblami funkcjonalnymi i efektowymi. 

WIĘCEJ

Lady hotelowe na zamówienie

Wdzięk od pierwszego wejżenia

Podobnie jak w biurowych czy kancelaryjnych sekretariatach lady hotelowe muszą służyć pracownikom. 

Jednak ich głównym zadaniem jest olśniewać i zachwycać przybyłych do obiektów. Nowoczesny design lad recepcyjnych Massoni w połączeniu z możliwością sformatowania mebla do wymogów danego miejsca (np. poprzez umieszczenie logotypu czy wykorzystanie barw firmowych) gwarantuje niepowtarzalny efekt. 

Przestrzeń recepcji hotelu można dowolnie zaaranżować tworząc półotwarty lub zamknięty układ nie dostępny dla osób z zewnątrz.

WIĘCEJ

Zapytanie

envelope-opened Created with Sketch.

Wyceń zestaw do recepcji!

Napisz jak wyobrażasz sobie swoją recepcję!
Przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich wymagań!
napisz
Meble recepcyjne – wyposażenie recepcji, sekretariatu, punktów usługowych

Meble recepcyjne mają zastosowanie w tworzeniu profesjonalnej aranżacji wnętrz i wpływają na pierwsze wrażenie w miejscach takich jak: biura, hotele, kliniki medyczne, czy salony kosmetyczne. Bez względu na rodzaj działalności, dobrze wyposażona i praktyczna recepcja, ma bezpośredni wpływ na stworzenie przyjemnego środowiska pracy oraz stanowi wizytówkę firmy. Jakie meble do recepcji znajdziesz w naszej ofercie?

Lady recepcyjne – wizerunek Twojej przestrzeni firmowej

Lada recepcyjna to centralny element wyposażenia, który przyciąga uwagę odwiedzających i stanowi punkt kontaktowy między pracownikami, a klientami. Lady recepcyjne, podobnie jak pozostałe meble do recepcji powinny zostać dobrane w taki sposób, aby stanowiąc spójną całość z resztą elementów, mogły współtworzyć harmonijny i profesjonalny wizerunek firmy. Jako, że zajmują one reprezentacyjne miejsce w budynku, głównymi cechami, które należy wziąć pod uwagę przy ich wyborze jest estetyka oraz funkcjonalność. Te elementy mają kluczowe znaczenie w kształtowaniu pozytywnego wizerunku. Sprawdź naszą ofertę i znajdź idealną ladę recepcyjną, pasującą do charakteru i stylu komunikacji Twojej działalności!

Recepcja w firmie – funkcjonalna i stylowa aranżacja

Meble recepcyjne powinny przede wszystkim współgrać z charakterem przedsiębiorstwa, czyli być dopasowane do wystroju całej firmy i pasować do wnętrza pod względem wizualnym. Niezwykle istotnym kryterium jest również odpowiednie rozplanowanie przestrzeni i zapewnienie wygody odwiedzającym. Komfortowe krzesła biurowe, fotele, stoliki kawowe, a także wystarczające miejsce na segregowanie dokumentów są nieodzowne. Ponadto, warto zadbać o dodatkowe elementy, takie jak stojaki na czasopisma, które umilą czas oczekiwania na obsługę. Nie zapominajmy również o ergonomii. Pracownicy obsługujący recepcję spędzają tam dużo czasu, więc konieczne jest zapewnienie im wygodnego i zdrowego środowiska pracy. Warto zwrócić uwagę na odpowiednie wyprofilowanie foteli i krzeseł, wysokość blatów oraz właściwe oświetlenie, które będzie prawidłowo oddziaływać na wzrok. Ostatnim, ale nie mniej ważnym aspektem jest trwałość mebli. Recepcja to miejsce, które wykorzystywane jest w sposób ciągły, w wielu sytuacjach. Dlatego ważne jest, aby meble zostały wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, zapobiegających uszkodzeniom. Odpowiednie wykończenie, solidna konstrukcja i staranne wykonanie wpływają na wieloletnie użytkowanie. Zobacz nasze nowoczesne lady recepcyjne, wieszaki, stojaki oraz pozostałe meble do recepcji!

Zobacz też nasze meble biurowe!

pl Polski
X

Meble biurowe | Producent mebli biurowych – Fabryka mebli Massoni.pl