wyślij szybką wiadomość!

wybierz temat

co możemy dla Ciebie zrobić?

jak możemy Ci odpowiedzieć?

Meble recepcyjne

massoni.pl / Meble recepcyjne

Recepcja firmy to przede wszystkim efektowna i praktyczna lada ale także wszystkie inne meble, potrzebne do funkcjonowania sekretariatu. Nasze kolekcje umożliwiają aranżację każdego rodzaju przestrzeni firmowej, w której przyjmujemy gości.  

Polar Sky

Efektowne przywitanie 

Lady recepcyjne Polar Sky mogą stać się wizytówką każdej nowoczesnej firmy. Wysoka jakość wykonania i zastosowanych komponentów sprawia, iż swoje miejsce odnajdują we wciąż nowych recepcjach oraz sekretariatach: biur, hoteli, kancelarii, obiektach referencyjnych.

Nowoczesność lad Polar Sky to przede wszystkim szeroka gama kombinacji kształtowych i wykończeniowych umożliwiająca dostosowanie mebla do standardu obiektu, który ma reprezentować.

ZOBACZ

Em-Lady

Estetyczne i praktyczne wejście

Lady biurowe em-Lady to proste wyposażenie sekretariatu i recepcji. Postawne moduły proste mogą zostać wykończone zaokrągleniami i tworzyć rozmaite układy. 

Poczekalnia czy hol obiektu publicznego może zostać dostosowana do typu kontaktu z przybyłym, dzięki zastosowaniu elementów wysokich i niskich. 

Niewątpliwą zaletą mebli recepcyjnych em-Lady jest ich niska cena oraz szybki termin realizacji.

WIĘCEJ

Lady recepcyjne na zamówienie

Nowoczesne biuro obsługi 

Sekretariat może pełnić zarówno rolę pomieszczenia „witającego” jak i biura obsługi, w którym klient powinien czuć się komfortowo.

Oferta mebli recepcyjnych na zamówienie pozwoli Ci wyposażyć każdego rodzaju wnętrze, meblami funkcjonalnymi i efektowymi. 

WIĘCEJ

Lady hotelowe na zamówienie

Wdzięk od pierwszego wejżenia

Podobnie jak w biurowych czy kancelaryjnych sekretariatach lady hotelowe muszą służyć pracownikom. 

Jednak ich głównym zadaniem jest olśniewać i zachwycać przybyłych do obiektów. Nowoczesny design lad recepcyjnych Massoni w połączeniu z możliwością sformatowania mebla do wymogów danego miejsca (np. poprzez umieszczenie logotypu czy wykorzystanie barw firmowych) gwarantuje niepowtarzalny efekt. 

Przestrzeń recepcji hotelu można dowolnie zaaranżować tworząc półotwarty lub zamknięty układ nie dostępny dla osób z zewnątrz.

WIĘCEJ

Zapytanie

envelope-opened Created with Sketch.

Wyceń zestaw do recepcji!

Napisz jak wyobrażasz sobie swoją recepcję!
Przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich wymagań!
napisz
Meble recepcyjne - Producent Massoni

Meble biurowe | Producent mebli biurowych – Fabryka mebli Massoni.pl