wyślij szybką wiadomość!

wybierz temat

co możemy dla Ciebie zrobić?

jak możemy Ci odpowiedzieć?

Komody gabinetowe

massoni.pl / Meble gabinetowe / Komody gabinetowe

Komody gabinetowe z szufladami

Potrzebujesz zorganizować wnętrze swojego biura? Komody gabinetowe mogą stanowić samodzielny produkt, lub tworzyć zestaw wraz z biurkiem gabinetowym. Takie rozwiązanie aranżacyjne buduje nowoczesne oraz kompletne stanowisko pracy dla kadry zarządzającej. Minimalistyczna forma zaś wpływa pozytywnie na odbiór wizualny firmowej przestrzeni. Jakie komody gabinetowe możemy Ci zaproponować?

Komoda gabinetowa - meble do codziennej pracy

Powierzchnia gabinetowa potrzebuje optymalnego rozplanowania w zakresie jej wyposażenia. Jeśli charakter pracy wymaga od nas bliskiego dostępu do ważnych dokumentów, warto przemyśleć zakup komody gabinetowej. Stylowy mebel, jakim jest nasza komoda biurowa z powodzeniem stanie się Twoim pomocnikiem, stanowiąc miejsce do przechowywania. Umożliwi prowadzenie małego archiwum, ułatwi niezwłoczny dostęp do rzeczy osobistych. Poza aspektem praktycznym, ważna jest również kwestia optyczna. Stylowa, biurkowa szafka z szufladami uzupełni biurowe miejsce pracy, a dzięki designowi dopasowanemu do pozostałych mebli, da poczucie harmonii. 

Fabryka Mebli Massoni, podążając za trendami, wprowadziła do swojej oferty wolnostojące pomocniki gabinetowe w postaci komód i szaf, oraz kompleksowe zestawy składające się z biurek ustawionych na komodach. Przemyślana konstrukcja, modna kolorystyka, wysoka jakość produkcji to główne atuty naszych produktów. Jesteś prezesem, dyrektorem, kierownikiem, menedżerem i szukasz ciekawych rozwiązań do własnego zakątka? Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy pomogą w aranżacji Twojego gabinetu. Sprawdź nasze pozostałe meble gabinetowe!

Ekskluzywne komody gabinetowe

Kolekcja ekskluzywnych mebli gabinetowych jest wizytówką menedżera i całej jego firmy. Ekskluzywne meble gabinetowe Desire to prestiż, luksus i nowoczesny design w Twoim biurze! System Desire zaprojektowano z przeznaczeniem do pomieszczeń o najwyższym standardzie: do biura prezesa, gabinetu menedżera do pokoju dyrektora.

Meble gabinetowe Desire gwarantują ekskluzywną aranżację: stanowiska pracy, gabinetowego archiwum, sali konferencyjnej oraz gabinetowej strefy wypoczynku.

WIĘCEJ

Komody do gabinetu o nowoczesnym designie

Meble Lineart powstały w oparciu o najnowsze trendy meblarstwa komercyjnego. Modele menedżerskich biurek i gabinetowych szaf oparte są na ostrych, futurystycznych bryłach.

Minimalistyczna forma wchodzi i interakcję z zastosowanymi najwyższej jakości komponentami jak min. płyty meblowe o strukturze asynchronicznej 3d, wysokopołyskowe akryle, dwustopniowe obrzeża czy elementy chromowane.

WIĘCEJ

Fundamental

Stylowe komody gabinetowe

Meble gabinetowe Fundamental to nowoczesne wzornictwo, masywna konstrukcja i najwyższy standard wykonania. Cechą wyróżniającą serię menedżerskich biurek i szaf jest zastosowanie płyt o zwiększonej grubości oraz charakterystyczne ozdobne dystanse na łączeniach płaszczyzn mebli.

Fundamental został zaprojektowany by sprostać wymaganiom kadry kierowniczej dla której ważny jest zarówno aspekt wizualny mebli, podkreślenie powagi i dostojności miejsca, jak i funkcjonalność gabinetowych aranżacji.

WIĘCEJ

Exo

Minimalistyczne komody dla menedżerów

Meble gabinetowe Exo to synteza klasycznej stylistyki z nowoczesnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Kolekcję wyróżnia modne dystansowe połączenie elementów stykowych biurek i korpusów szaf.

Biurka gabinetowe Exo występują w wersji klasycznej oraz jako sety w kształcie litery „L” z podręczną komodą boczną. Zestawy szaf gabinetowych wieńczą ozdobne okładziny, fronty są wyposażone w efektowne uchwyty.

WIĘCEJ

Zapytanie

envelope-opened Created with Sketch.

Wyceń komody do Twojego gabinetu!

Napisz jak wyobrażasz sobie swoje nowe komody gabinetowe!
Przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich wymagań!
NAPISZ DO NAS
Ekskluzywne komody do gabinetu, biura, kancelarii - Massoni

pl Polski
X

Meble biurowe | Producent mebli biurowych – Fabryka mebli Massoni.pl