wyślij szybką wiadomość!

wybierz temat

co możemy dla Ciebie zrobić?

jak możemy Ci odpowiedzieć?

Lady recepcyjne

massoni.pl / Meble recepcyjne / Lady recepcyjne

Lady recepcyjne - modułowa wizytówka Twojej firmy

Czy warto kupić ladę recepcyjną? Biorąc pod uwagę, że recepcja stanowi reprezentacyjne miejsce każdej firmy, warto zadbać, aby została wyposażona w estetyczne meble recepcyjne, które nadadzą jej indywidualny charakter, a jednocześnie będą nawiązywały do designu pozostałych pomieszczeń. Bez względu na to, czy szukasz lady do biura, hotelu, czy gabinetu – wybór modelu do przestrzeni w Twojej recepcji nigdy nie jest łatwym wyborem. Jakie więc lady recepcyjne możemy Ci zaproponować?

Nowoczesne lady recepcyjne - elegancja i design

Nie bez powodu mówi się, że „jak nas widzą, tak nas piszą”. Dlatego sposób, w który urządzisz frontalną, firmową przestrzeń ma ogromne znaczenie. Jaka powinna być lada recepcyjna? Przede wszystkim użyteczna, ponieważ tworzy stanowisko pracy. Jednak w tym przypadku wraz z funkcjonalnością powinien zostać powiązany aspekt wizualny. Eleganckie meble o ciekawym wzornictwie, dopasowanym designem do Twojego przedsiębiorstwa, z całą pewnością – wywoła pozytywne wrażenie na kontrahentach, klientach, gościach. Modułowa budowa lad recepcyjnych pozwala na ich różnorodne modyfikacje. Możesz wybierać spośród elementów prostych, kształtowych (półokrągłych), o standardowej wysokości bądź z nadstawką. Fabryka Mebli Massoni produkuje lady recepcyjne zarówno wolnostojące, jak i narożne, z dopasowaniem do wystroju i koloru wnętrza. W naszej ofercie znajdują się recepcje wykonane z płyty laminowanej, z opcją konfiguracji w zakresie dodania elementów akrylowych, szklanych, a nawet instalacją podświetlenia LED. Nasze produkty przeznaczone są do dużych biurowców oraz małych loftów.

Szukasz inspiracji? Chcesz zaaranżować recepcję lub odświeżyć jej wnętrze? Skontaktuj się z nami! Wykonamy dla Ciebie też pomiar pomieszczeń oraz wizualizację!

Em-Lady

Jeśli poszukujesz prostej i praktycznej lady recepcyjnej za rozsądny budżet, dostępnej w krótkim terminie realizacji, oferta Em-lady spełni Twoje oczekiwania. Zobacz kolekcję

Recepcje

Chcesz urządzić recepcję w spodób wyjątkowy i efektowny? Kolekcja recepcyjna Massoni zawiera sprawdzone rozwiązania, moduły i zestawy lad do recepcji o nowoczesnym designie. Zobacz kolekcję

pl Polski
X

Meble biurowe | Producent mebli biurowych – Fabryka mebli Massoni.pl