wyślij szybką wiadomość!

wybierz temat

co możemy dla Ciebie zrobić?

jak możemy Ci odpowiedzieć?

Szafy do szatni

massoni.pl / Meble metalowe / Szafy do szatni

Szafy do szatni - do przechowywania odzieży roboczej

Chcesz wyposażyć szatnię pracowniczą zgodnie ze standardami BHP? Szukasz trwałych szafek na odzież roboczą? A może potrzebne Ci szafy metalowe do instytucji publicznej? Jeśli odpowiedź na jedno z powyższych pytań brzmi „tak”, koniecznie sprawdź nasze szafy ubraniowe do szatni, szafki do pomieszczeń socjalnych, i szafki ubraniowe do Twojego gabinetu!

Szafy szatniowe – przechowalnia ubrań, odzieży roboczej, obuwia 

Prowadzenie przedsiębiorstwa, zarządzanie firmą bądź instytucją publiczną nierozerwalnie łączy się z koniecznością spełniania wymogów sanitarnych, związanych z bezpieczeństwem oraz higieną pracy. Właściciele firm, dyrektorzy placówek są zatem zobligowani do zapewnienia swoim pracownikom odpowiednich warunków. Jednym z nich jest udostępnienie miejsca, w którym można swobodnie zmienić odzież. Tutaj z pomocą przychodzą pomieszczenia funkcjonujące jako szatnie zakładowe, które zostały przygotowane na taką ewentualność. Jak wyposażyć szatnię, aby była użytkowa i spełniała swoją rolę? Polecanym i preferowanym rozwiązaniem stały się szafy BHP – funkcjonalne, metalowe szafki ubraniowe, które są projektowane z myślą o wyposażeniu pracowniczych przebieralni w zakładach pracy. Szafki szatniowe mogą też pełnić funkcję mebli gabinetowych, i z powodzeniem zostać wykorzystane do przechowywania prywatnej garderoby, a tym samym chronienia jej przed zakurzeniem lub zabrudzeniem. Zdają też egzamin w szatni szkolnej. Ich modułowa budowa sprawia, że idealnie nadają się na szafki szkolne.

Fabryka Mebli Massoni jest dystrybutorem szaf szatniowych. Współpracujemy z wiodącymi producentami mebli metalowych, aby dostarczać sprawdzone rozwiązania dla firm oraz instytucji. Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy pomogą dobrać satysfakcjonujące rozwiązania!

pl Polski
X

Meble biurowe | Producent mebli biurowych – Fabryka mebli Massoni.pl