wyślij szybką wiadomość!

wybierz temat

co możemy dla Ciebie zrobić?

jak możemy Ci odpowiedzieć?

do pobrania

zapytanie

1

Wybierz produkty

Dodaj wybrane modele klikając na przycisk "Dodaj do zapytania"

2

Wpisz ilość

Uzupełnij ilość produktów, jaka Cię interesuje

3

Dodaj dane kontaktowe

Wypełnij swoje dane kontaktowe

4

Wyślij zapytanie

Wyślij nam swoje zapytanie do Twoich wymagań

Meble do wyceny:

nr

podgląd

symbol

ilość

 

nr

symbol

ilość

Nowoczesne kuchnie systemowe do biura

Firma Massoni poszerzyła swoją ofertę o stylowe meble systemowe kuchenne do przestrzeni biurowej, w której można przygotowywać lunche, przechowywać gotowe posiłki, czy też cieszyć się smakiem aromatycznej kawy w przerwie od codziennych obowiązków. Każdy system dopracowujemy w najmniejszym szczególe biorąc pod uwagę preferencje przyszłych użytkowników. Zależy nam zarówno na ponadprzeciętnej estetyce aranżacji biurowej kuchni, jak i na jej funkcjonalności.

Poszczególne systemy mebli Massoni dostępne w naszej ofercie doskonale sprawdzą się w nowoczesnych, przestronnych wnętrzach. Firmowa kuchnia to przestrzeń wspólna, która powinna być dostosowana do zróżnicowanych potrzeb pracowników. Przemyślany układ szafek i sprzętów pozwoli wygodnie korzystać z kuchni kilku osobom jednocześnie. Uporządkowane naczynia, sztućce i produkty żywnościowe będą na wyciągnięcie ręki, a przyjemna atmosfera zachęci do kreatywnych rozmów podczas wspólnego spożywania posiłków.

Eleganckie meble kuchenne systemowe

Wysokiej jakości meble kuchenne modułowe oferują mnóstwo miejsca do przechowywania żywności i akcesoriów. Piękne, solidne blaty są odporne na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania czy przetarcia. Nowoczesny, oszczędny w formie design idzie w parze z wygodą użytkowania. Zaletą naszych mebli jest nie tylko ponadprzeciętna estetyka, ale także łatwość utrzymania w czystości.

Przyrządzanie posiłków i napojów w biurowej kuchni może być okazją do inspirujących rozmów, dlatego aranżacja tego wnętrza powinna sprzyjać wspólnemu spędzaniu czasu. Zabudowane sprzęty AGD, niezwykle praktyczna wyspa kuchenna oraz wygodne miejsce do siedzenia zwiększą komfort użytkowania tej części przestrzeni biurowej.

Meble kuchenne modułowe – sklep internetowy

Oferowane przez nas meble systemowe do kuchni produkowane są z wyselekcjonowanych materiałów o wysokich walorach estetycznych i doskonałych parametrach wytrzymałościowych. Stanowią elegancką ozdobę każdego wnętrza. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Fabryki Mebli Massoni!

pl Polski
X

Meble biurowe | Producent mebli biurowych – Fabryka mebli Massoni.pl