Realizacje

massoni.pl / Realizacje

Meble biurowe Open Space Warszawa

Do biur typu open space, oddzielonych transparentnymi ściankami szklanymi zaproponowaliśmy system Creator. Estetycznie wykończone z każdej strony komody spełniły swoją podwójną: funkcjonalno-wizerunkową rolę. Pracownicy zyskali obszerne biurka, dodatkowe blaty robocze i podręczne archiwum przy stanowisku pracy. Każde ze stanowisk pracy jest wyposażone w tapicerowany panel biurkowy, będący jednocześnie praktyczną ścianką na notatki jak i

Zobacz więcej...

Meble biurowe Warszawa

Meble biurowe w prestiżowej firmie muszą być jednocześnie efektowne i funkcjonalne. Dla naszego stołecznego klienta przygotowaliśmy zestawy mebli Endemic w monokolorach z elementami połyskowymi. Stanowiska pracownicze zostały wyposażone w podręczne szafki przybiurkowe, a pozostałe przestrzenie wypełniają szafki żaluzjowe oraz wysokie szafy aktowe.

Zobacz więcej...

Meble biurowe Open Space Wrocław

Realizacja w firmie zatrudniającej dużą ilość pracowników wymaga indywidualnego projektu. Zestawienie biurek em-box na stelażu metalowym w połączeniu z panelami dzielącymi oraz ściankami akustycznymi pozwoliło na stworzenie mnóstwa stanowisk pracowniczych pozwalających na komfortową pracę. Każde z biurek zostało wyposażone w tory kablowe, mediaporty, kontenerki lub komody biurkowe mobilne.

Zobacz więcej...

Meble gabinetowe Praga

Meble Lineart w połączeniu koloru wiąz ciemny z białym nadają pomieszczeniu gabinetowemu nowoczesnego charakteru. Zestaw który zaprojektowaliśmy dla naszego klienta w Pradze składa się z 2 efektownych komód wyposażonych w akrylowe (połyskowe) fronty oraz ze stanowiska pracy składającego się z biurka opartego na podręcznej komodzie i przystawki, umożliwiającej krótkie narady z kadrą kierowniczą firmy.

Zobacz więcej...

Lady recepcyjne Wrocław

Lada recepcyjna powinna odzwierciedlać charakter firmy. Estetyczna biel podświetlana ciepłym światłem pozwoliła uzyskać efekt sterylności, na którym szczególnie zależało naszemu Klientowi. Ladę Polar Sky wykonaliśmy z gładkiej, połyskowej płyty mirror gloss. Podświetlany ciepłym światłem cokół komponuje się z podłogą, szklany blat nawiązuje natomiast do dużych, przestronnych okien.

Zobacz więcej...

meble biurowe | producent mebli biurowych MASSONI