wyślij szybką wiadomość!

wybierz temat

co możemy dla Ciebie zrobić?

jak możemy Ci odpowiedzieć?

Lamele dekoracyjne

massoni.pl / aktualności / Aktualnosci / Lamele dekoracyjne

Wybierz swoje lamele!

Lamelki ścienne oraz sufitowe swoją popularność zawdzięczają połączeniu walorów dekoracyjnych z funkcjonalnymi. Wykończenie wnętrza lamelową zabudową tworzy efekt przestrzenności i podkreśla nowoczesny charakter pomieszczenia. Największymi atutami funkcjonalnym lameli są natomiast właściwości akustyczne oraz uniwersalność zastosowania, niezależnie od typu pomieszczenia (biura, gabinety, recepcje, kuchnie, jadalnie, salony, pokoje dzienne) i powierzchni (ma ścianie, na suficie, na meblach, wolnostojące).


Udekoruj swoje wnętrza!

Od czego zacząć tworzenie lamelowej zabudowy? Z pewnością od decyzji które z pomieszczeń będziemy ozdabiać. Lamele jako element wystroju są już obecne zarówno we wnętrzach komercyjnych jak i domowych. W zależności od celu dekoracji pełnią funkcje użytkowe (dzielenie przestrzeni, panele akustyczne) jak i estetyczne (wyróżnienie ściany, wykończenia mebli).


Określ styl lamelek

Zdecyduj o specyfikacji lamelek, ich rozmiarze, orientacji, dystansie między nimi oraz sposobie zamontowania. Przygotowana przez nas oferta zawiera zarówno klasyczne wersje lamelek montowanych na dyskretnym podkładzie z płyty 0,3 cm jak i na masywnej płyci 1,8 cm. Deski mogą zostać przytwierdzone w układzie poprzecznym (serie Lite, Slim, Premium), wzdłużnym (seria Exclusive) lub wolnostojacym (deski Azure).


Zamów wizualizację i wycenę

Wyślij nam swoje zapytanie! Doradzimy w doborze optymalnego zestawu. Przygotujemy wizualizację Twojej zabudowy oraz jej wycenę!

pl Polski
X

Meble biurowe | Producent mebli biurowych – Fabryka mebli Massoni.pl