wyślij szybką wiadomość!

wybierz temat

co możemy dla Ciebie zrobić?

jak możemy Ci odpowiedzieć?

Współpraca

massoni.pl / Firma / Współpraca

Sprzedaż mebli biurowych Massoni, dzięki sieci salonów własnych i partnerom wciąż się rozwija. Sukces naszych dystrybutorów jest dla nas jednym z priorytetów oraz sposobów na umacnianie swojej marki i renomy na rynku. Wciąż dążymy do rozwoju sieci dystrybucji, dając naszym partnerom atrakcyjne możliwości współpracy. Dzięki współpracy z Massoni kolejne firmy meblowe, architekci i biura projektowe odnoszą wymierne korzyści, wynikające z szerokiej oferty produktowej i kompleksowego wsparcia marketingowego.

Modele współpracy z Massoni zostały wypracowane na podstawie wieloletnich doświadczeń w wyposażaniu wnętrz komercyjnych. Swoją ofertę kierujemy zarówno do salonów meblowych, dystrybutorów lokalnych jak i biur projektowych, firm budowlanych, agencji nieruchomości oraz wszystkich instytucji związanych z wyposażaniem wnętrz firmowych.

Dla dystybutorów przygotowaliśmy szeroki pakiet korzyści: poczynając od wsparcia doradczego, aż po atrakcyjne walunki handlowe. Pomagamy w zrealizowaniu nawet najbardziej skomplikowanych inwestycji, odciążamy w wykonywaniu pomiarów, prezentacji oraz projektów i kosztorysów. Ostatecznie gwarantujemy także najkrótszy możliwy termin realizacji, pomoc w organizacji logistyki, a przede wszystkim dogodne warunki płatności.

Franczyza mebli biurowych Massoni to kolejny etap pogłębiania naszych relacji biznesowych z partnerem, a jednocześnie szansa na jego usamodzielnienie i zwiększenie pakietu korzyści. Franczyzobiorcą Massoni może zostać zarówno przedsiębiorca rozpoczynający swój biznes jak i doświadczony dystrybutor mebli biurowych, pragnący zwiększyć konkurencyjność swojej firmy. Wymogi, które stawiamy przed potencjalnym partnerem, wynikają ze sprawdzonego modelu biznesowego, a ich spełnienie jest jednocześnie warunkiem współpracy jak i gwarancją sukcesu.

Dla architektów i biur projektowych stworzyliśmy Massoni Design. To dział naszej grupy powstały, by ułatwiać projektantom współpracę z Massoni. Nasz dział projektowo-handlowy potrafi przełożyć ofertę na język konkretnej realizacji, wyselekcjonować i dostarczyć potrzebne materiały, zwizualizować projekt, doradzić w sprawach technicznych umożliwiających realizację nawet najbardziej fantazyjnych pomysłów lub zaproponować sprawdzone rozwiązania, które spełnią standardy inwestycji.

Rynek ekportowy mebli biurowych to dla nas wyzwanie ale i szansa na promocję marki Massoni także poza granicami kraju. Dumni z zainteresowania naszymi meblami w Europie, odpowiadamy także na zapotrzebowanie eksportowe, dostarczając nasze produkty na wciąż nowe rynki i nawiązując współpracę z zagranicznymi dystrybutorami. Dzięki udogodnieniom prawnym czy walutowym, eksport mebli Massoni odbywa się płynnie, dając szansę zaistnienia także naszym międzynarodowym dystrybutorom.

Współpraca z Fabryką Mebli Biurowych Massoni to pewna i rentowna inwestycja!

 

DYSTRYBUTORZY MEBLI BIUROWYCH – zyskują atrakcyjne warunki handlowe, wyłączność terytorialną, dostęp do sprawdzonych rozwiązań ofertowych, wsparcie handlowo-marketingowe na każdym etapie współpracy biznesowej. Oferta partnera Massoni poszerza się o nowe możliwości, dające klientowi większy wybór, a dostawcy gwarancję najwyższej jakości ofertowanej usługi i produktu. Franczyza zwiększa pakiet oferowanych korzyści i zapewnia szybki zwrot inwestycji.

BIURA PROJEKTOWE / ARCHITEKCI – otrzymują dostęp do wszystkich niezbędnych materiałów, możliwość prezentacji projektowanych produktów na żywo w salonach firmowych Massoni, gwarancję wsparcia technologicznego i doradczego przy wyborze składowych projektu, a przede wszystkim komfort oferowania klientowi przemyślanej i sprawdzonej oferty meblowej, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

FIRMY Z BRANŻY WYKOŃCZENIOWEJ – przedsiębiorstwa budowlane, agencje nieruchomości, dystrybutorzy artykułów biurowych czy sprzętu elektronicznego mają możliwość uzyskiwania dodatkowych profitów związanych z oferowaniem klientowi także rozwiązań aranżacyjnych i produktów meblowych marki Massoni. Ich oferta staje się kompletna a klient może skupić się na wyborze nie tracąc czasu i pieniędzy na poszukiwanie wszystkich potrzebnych elementów wyposażenia nowego obiektu.

pl Polski
X

Meble biurowe | Producent mebli biurowych – Fabryka mebli Massoni.pl